ZLATAN JE JEDNOM RIJEČJU RAZBIJESNIO NAVIJAČE INTERA: / 'Cigan! On nikad ništa nije osvojio!'

10.2.2020.
16:42

U jednom od najvećih derbija talijanskog nogometa, poznatom i kao “Derby della Madonnina, Inter je pobijedio Milan sa 4:2 nakon što je gubio sa 0:2, a među strijelce su se upisali i hrvatski reprezentativci Marcelo Brozović i Ante Rebić. Milan je nakon prvog poluvremena vodio 2:0 golovima Ante Rebića (40') i Zlatana Ibrahimovića (45+1'), no Inter je u nastavku okrenuo rezultat sa četiri gola, a strijelci su bili Marcelo Brozović (51'), Matias Vecino (53'), Stefan de Vrij (70') i Romelo Lukaku (90+3').

Bila je to sjajna utakmica sa šest golova i još niz prilika na obje strane, a Inter je četvrtom uzastopnom pobjedom protiv gradskog suparnika izbio na vrh ljestvice Serie A.

VATRENI IZAZVAO NEVIĐENE REAKCIJE U ITALIJI: /

Pomalo je nevjerojatno što sve pišu o Brozoviću nakon pobjede u derbiju

Inter? Ne.

Zlatan Ibrahimović učinio je sve što je mogao za Milan. Zabio je gol i upisao asistenciju, a zato je i dobio visoke ocjene za svoj nastup.

No nije to bilo dovoljno ni za bod. Inter je bio bolji i uz kiks Juventusa su se popeli na prvo mjesto ljestvice Serie A. Zlatana su novinari nakon utakmice upitali misli li da Inter može na kraju i osvojiti titulu prvaka Italije, na što je Zlatan odgovorio kratko i jasno: "Ne,"