[VIDEO] UTAKMICA IZ SNOVA ZA REBIĆA I IBRAHIMOVIĆA: / Zlatan zabio brutalan gol koljenom, Vatreni fantastično asistirao

Hrvatski reprezentativac je sjajnom loptom asistirao Ibrahimoviću koji je na drugoj stativi zabio svoj deseti gol ove sezone i to koljenom

22.11.2020.
23:02

U derbiju osmog kola talijanskog nogometnog prvenstva Milan je na gostovanju pobijedio Napoli sa 3-1 vrativši se na vrh ljestvice Serie A.

"Rossoneri" su poveli u 20. minuti golom Zlatana Ibrahimovića. Theo Hernandez je ubacio, a švedski napadač s gotovo 11 metara glavom zabio za 1-0. Isti je igrač u 54. minuti povećao prednost gostiju, ovoga puta asistent je bio Ante Rebić.

Gosti su povukli kontru, Calhanoglu je odlično uposlio Rebića na krilu, a hrvatski reprezentativac je sjajnom loptom asistirao Ibrahimoviću koji je na drugoj stativi zabio svoj deseti gol ove sezone i to koljenom!

Pogotke pogledajte OVDJE i OVDJE.

AC Milan's forward Zlatan Ibrahimovic from Sweden reacts next to AC Milan's forward Ante Rebic from Croatia (R) during the Italian Serie A football match AC Milan vs Bologna played behind closed doors on July 15, 2020 at the San Siro Stadium in Milan, as the country eases its lockdown aimed at curbing the spread of the COVID-19 infection, caused by the novel coronavirus.,Image: 544650352, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no

ZLATAN ISKRENO PROGOVRIO O ODNOSU SA SLAVNIM SRBINOM: ‘Išao bih s njim i u rat, on u prvom redu, ja odmah iza njega’

ZLATAN ISKRENO PROGOVRIO O ODNOSU SA SLAVNIM SRBINOM: /

'Išao bih s njim i u rat, on u prvom redu, ja odmah iza njega'

Milan opet prvi

Dries Mertens je vratio Napoli u život u 63. minuti, no samo tri minute kasnije sve je uprskao Tiemoue Bakayoko zaradivši crveni karton. U posljednjim trenucima susreta Jens Hauge je potvrdio pobjedu Milana.

Rebić je na terenu proveo 73 minute, a osim asistencije zaradio je i žuti karton u 59. minuti.

Milan se ovom pobjedom vratio na vrh ljestvice koji je kratko držao Sassuolo nakon što je na gostovanju kod Verone ostvario pobjedu 2-0.