[VIDEO] TEŠKI TRENUCI ZA NIKOLU VLAŠIĆA: / Promašio penal koji je na kraju koštao njegov klub poraza u derbiju

Ne bi to bila tragedija da CSKA u nastavku utakmice nije primio pogodak i upisao poraz od gradskih rivala

28.10.2019.
19:22

Teška utakmica ovog vikenda je iza hrvatskog reprezentativca Nikole Vlašića. Vatreni je u nedjelju sa svojim CSKA-om ugostio u gradskom derbiju Dinamo Moskvu, a u 22. minuti imao je priliku zabiti gool iz penala.

U BARCELONI SU SMISLILI KAKO SE RIJEŠITI RAKITIĆA: /

Hrvatski as mogao bi igrati ključnu ulogu u velikom transferu

Fedor Čalov izborio je jedanaesterac, a hrvatski reprezentativac prihvatio se izvođenja penala koje nije baš najbolje prošlo. Vlašić je poslao loptu pored lijeve vratnice. Pogledajte kako je to izgledalo.

Ne bi to bila tragedija da CSKA u nastavku utakmice nije primio pogodak i upisao poraz od gradskih rivala 1:0. trenutno su na petom mjestu ruskog prvenstva, što je ipak za klub s velikim renomeom ispod očekivanja.