Nogometaši Barcelone izjednačili su se, barem privremeno, na vrhu prvenstvene ljestvice s Real Madridom zahvaljujući 4:0 pobjedi nad Realom iz Zaragoze, u sklopu 13. kola Primere, na Nou Campu.

20.11.2011.
0:31

Igrači Josepa Guardiole poveli su u 18. minuti preko Gerarda Piquea koji je nabačenu loptu Xavija iz slobodnog udarca glavom pospremio u mrežu.

Gosti su nakon toga odlijevali napadima Barcelone sve do 43. minute kada je Lionel Messi na asistenciju Cesca Fabregasa zabio za 2:0. Bio je to 15 pogodak omalenog Argentinca u Primeri ove sezone.

U nastavku susreta Katalonci su nastavili s dominacijom, a na novi pogodak gledatelji su morali čekati svega devet minuta. Carles Puyol upisao je svoj prvi pogodak ove sezone za Barcelonu u španjolskoj ligi.

Konačnih 4:0 postavio je David Villa koji je postigao svoj tek prvi pogodak u Primeri od 6. kola i utakmice protiv Atletico Madrida (5:0).