[VIDEO] RIJEKA SI ZABILA ZAISTA TRAGIČAN AUTOGOL: / Čak dvojica igrača Napolija promašila zicer, a onda je naletio mladi Braut

Izgledalo je da mladi bočni igrač Rijeke uopće nije očekivao da će i jedan od ove dvojice promašiti loptu

5.11.2020.
20:42

Rijeka je vrlo rano povela protiv Napolija u trećem kolu Europa lige. Već u 13. minuti zabili su za vodstvo, a onda pred kraj poluvremena Napoli je uspio poravnati i na predah se otišlo s rezultatom 1:1.

Međutim, u nastavku se Rijeka dobro hrvala s Napolijem sve do 62. minute kada je dosta nesretno pao drugi gol za Talijane. S lijeve strane centrirao je Mario Rui prema petercu, a tamo su u skoku na loptu bili Andrea Petagna i Matteo Politano, ali su obojica promašila izvrsnu loptu Ruija. No, onda se tu nesretno našao Braut.

Izgledalo je da mladi bočni igrač Rijeke uopće nije očekivao da će i jedan od ove dvojice promašiti loptu pa je njegova reakcija kada je lopta prošla, izostala. Centaršut je pogodio Brauta u nogu i ovaj je slučajno matirao svog vratara Nevistića te je doveo Napoli do rezultata 2:1.