[VIDEO] RIJEČANI FEŠTALI KAO DA SU POSTALI PRVACI EUROPE: / Rožmana i društvo u ovakvom izdanju još niste vidjeli

Trener i igrači su bili u totalnom transu

1.10.2020.
22:24
Screenshot

Nogometaši Rijeke izborili su nastup u natjecanju po skupinama Europske lige zahvaljujući 1-0 (1-0) pobjedi na gostovanju protiv danskog Kopenhagena u susretu posljednjeg pretkola.Rijeka je do pobjede stigla autogolom Ankersena u 20. minuti.

SENZACIJA U DANSKOJ: /

Rijeka jednim od najluđih golova srušila moćni Kopenhagen i izborila plasman u Europsku ligu

Hrvatski je predstavnik uspio izdržati pritisak domaćih u prvih 15-ak minuta, a onda iz prve napadačke akcije doći i do prednosti koju je zadržao do kraja.

Iako se igralo na polovici terena koja je pripadala Rijeci igrači Kopenhagena tim pritiskom nisu uspjeli stvoriti niti jednu izglednu priliku za pogodak. Nakon utakmice uslijedilo je veliko slavlje igrača Rijeke, koje možete pogledati ovdje.