[VIDEO] PRIZORI IZ KAO IZ HORORA NA UTAKMICI NAPOLIJA I ATALANTE: / Vratar ležao na travi, krv mu curila niz lice

Brzo su stigli liječnici, a pomoć mu se pružala desetak minuta i nakon što su ga zašili iznesen je s terena

2.7.2020.
23:37

Hrvatski reprezentativni veznjak Mario Pašalić bio je strijelac prvog pogotka u 2-0 (0-0) domaćoj pobjedi Atalante protiv Napolija u susretu 29. kola talijanskog nogometnog prvenstva.

Pašalić je momčad iz Bergama doveo u vodstvo na samom početku drugog poluvremena, u 47. minuti kada je glavom neometan s pet metara poslao loptu u mrežu nakon ubacivanja Gomeza. Pašaliću, koji je igrao do 89. minute, ovo je bio šesti pogodak u prvenstvu. Na 2-0 je nakon lijepe akcije u 55. minuti povisio Gosens.

Utakmicu je nažalost obilježio i jedan vrlo ružan prizor. U 25. minuti susreta vratar Napolija David Ospina sudario se s Caldarom i zadobio je težu ozljedu glave. Legao je na travnjak, a krv mu se slijevala niz lice. Brzo su stigli liječnici, a pomoć mu se pružala desetak minuta i nakon što su ga zašili iznesen je s terena.