VIDEO, OVAKAV SHOW MOGUĆ JE SAMO U SRBIJI: / Sjedili i odbijali igrati, vratar napucavao loptu van stadiona

Utakmica između Spartaka i Borca u srpskoj Superligi ostat će upamćena po nevjerojatnim scenama koje su na terenu izvodili igrača Borca.

19.11.2017.
23:13
Screenshot

Spartak je ovu utakmicu pobijedio sa 3-1, ali o rezultatu malo tko priča. Naime, igrači Borca posljednje su plasirana momčad prvenstva i u 27. minuti su neočekivano poveli golom Jovanovića.

No u 42. minuti glavni sudac utakmice dosudio je jedanaesterac za domaći Spartak što je kod igrača Borca izazvalo veliko nezadovoljstvo. Sudac Ilić zbog prigovora je izbacio dva igrača, a jednom je dao žuti karton.

Naravno, Spartak je u drugom poluvremenu došao do preokreta, a igrači Spartaka ne nekoliko su načina opstruirali nastavak utakmice. Prvo su sjeli na travnjak odbijajući igrati.

A vratar Vladimir Bajić koristio je svaku priliku kako bi loptu napucao van stadiona.