navijački performans / VIDEO Navijači Franfurta okupirali London: Pogledajte nevjerojatne snimke nepreglednog kortea

Frankfurt je slavio 2-1 protiv West Hama u prvoj utakmici polufinala Europske lige.

29.4.2022.
7:40
profimedia

Frankfurt je slavio protiv West Hama u prvoj polufinalnoj utakmici Europske lige. Nijemci su slavili rezultatom 2:1, a pogotke su postigli Knauff u prvoj minuti i Japanac Kamada u 54. minuti. Jedini pogodak za West Ham postigao je Antonio u 21. minuti susreta.

Navijači Frankfurta nakon Barcelona ovoga su puta okupirali London. Njih nekoliko tisuća pojavilo se na utakmici na prekrasnom West Hamovom stadionu, a nekolicina njih ostala je u gradu iako nisu imali karte.

Internetom kruži video nepreglednog Kortea njemačkih navijača na putu do stadiona. Okruženi policijom ali uz pjesmu i navijanje hodali su prema mjestu održavanja utakmice. Podrška nije prestajala cijelu utakmicu, a Frankfurtovi navijači pokazali su kako su zasigurno jedna od najljepših priča ovogodišnje Europske lige.