MILAN RAZORIO SPAL UZ DVA SPEKTAKULARNA GOLA: / Rebić je imao nekoliko sjajnih poteza, ali suigrač mu je sve upropastio

Hrvatski reprezentativac Ante Rebić napokon je dobio priliku od prve minute

15.1.2020.
21:12

Nogometaši Milana izborili su plasman u četvrtfinale talijanskog Kupa nakon što su na San Siru pred 32.000 gledatelja pobijedili SPAL sa 3-0. Milan je gotovo rutinski stigao do pobjede, a strijelci u bili Krzysztof Piatek (20), Samu Castillejo (44) i Theo Hernandez (66).

Hrvatski reprezentativac Ante Rebić napokon je dobio priliku od prve minute i na terenu je proveo cijeli susret. Rebić je bio jedan od boljih igrača "Rossoneri" i istaknuo se s nekoliko sjajnih poteza. U dva navrata odlično je asistirao Piateku koji je uprskao obje prilike. U 55. minuti i Rebić je mogao zabiti gol, ali je njegov udarac obranio Etrit Beriša. Sjajnu priliku Rebić je imao i u 66. minuti, ali je albanski vratar ponovo odlično reagirao.

Milan će u četvrtfinalu igrati protiv Torina koji je prošlog tjedna pobijedio Parmu sa 5-3 nakon izvođenja jedanaesteraca.