[VIDEO] MADRID I SEVILLA IZBORILI ČETVRTFINALE: / Favoriti preživjeli unatoč porazima u uzvratnim utakmicama

Odigrane su dvije uzvratne utakmice osmine finala španjolskog Kupa kralja

16.1.2019.
23:31

Real Madrid je izborio četvrtfinale španjolskog Kupa kralja, unatoč gostujućem porazu od Leganesa. Domaća momčad je slavila sa 1-0 pogotkom Braithwaitea u 30. minuti, ali Madrid je imao prednost od 3-0 iz utakmice sa Santiago Bernabeua.

U drugoj današnjoj utakmici, nogometaši Seville izborili su plasman u četvrtfinale usprkos domaćem porazu od Athletic Bilbaoa sa 0-1. Sevilla je u prvom susretu osmine finala na gostovanju pobijedila sa 3-1, pa je usprkos porazu prošla dalje. Pobjedu gostima donio je Gorka Guruzeta u 77. minuti.

Prije Seville plasman među osam najboljih u španjolskom Kupu izborili su Valencija, Girona i Getafe.