Hrvatski napadač postigao je atraktivan gol, no unatoč dobrom otporu njegov je Bolton kod kuće poražen od Manchester Cityja s 3:2.

21.8.2011.
21:30

Ivan Klasnić nastavlja s odličnom golgeterskom formom. U utakmici 2. kola engleskog prvenstva bio je strijelac za svoj Bolton u domaćem porazu od Manchester Cityja. Gosti su poveli pogotkom Silve u 26. minuti, a 12. minuta kasnije na 2:0 prednost je 'podebljao' Barry.

Klasnić, koji je odigrao cijelu utakmicu, bio je strijelac u 39. minuti kada je sa sedam metara sjajno matirao gostujućeg vratara.

U drugoj minuti nastavka treći pogodak za City postigao je Edin Džeko, da bi Davies u 63. postavio konačan rezultat.

U drugim utakmicama u nedjelju Norwich i Stoke su odigrali 1:1, a Wolverhampton je pobijedio Fulham 2:0.