sjajna utakmica / VIDEO, Izjednačenje u Sevilli: Eintracht se vratio nakon sjajne asistencije Kostića

Ovu zanimljivu utakmicu gledajte uživo na kanalu RTL 2

18.5.2022.
22:53

Od 21 sat traje utakmica finala Europa lige između Eintracht Frankfurta i Glasgow Rangersa. Stadion u Sevilli krcat je škotskim i njemačkim navijačima i atmosfera je prekrasna. Eintracht je dominirao cijelo poluvrijeme i imao posjed u svojim noga,a. Dva puta je opasno zaprijetio Rangers, no na poluvrijeme smo otišli s rezultatom 0:0.

Drugo poluvrijeme počelo je na jednak način kao i prvo. Momčad iz Frankfurta sjajno je kontrolirala utakmicu sve do jedne velike pogreške. Sow je poslao jako lošu loptu Tuti, a stoper Eintrachta je pao u krivom trenutku. Aribo je kao pravi napadač iskoristio pruženu priliku, uzeo loptu i poslao ju pored Trappa.

Prednost za Rangers /

VIDEO, Kakvo iznenađenje u Sevili: Rangersi vode nakon velike pogreške Eintrachtove obrane

Pritiskao je Frankfurt i to mu se isplatilo. Nakon jedne naizgled bezopasne lopte Kostića u kazneni prostor Eintracht je izjednačio. Kostić je ubacio nisku loptu, a Borre se našao na pravome mjestu u pravo vrijeme i izjednačio utakmicu.