Četrnaestim ovosezonskim pogotkom Srđana Lakića u njemačkom prvenstvu, Kaiserslautern je u Gelsenkirchenu svladao polufinaliste Lige prvaka, nogometaše Schalke 04 rezultatom 1:0.

23.4.2011.
21:19

Srđan Lakić je tim pogotkom nakon 11 godina donio pobjedu Kaiserslauternu na gostovanju kod Schalkea. Hrvatski je reprezentativac zamijenjen u 76. minuti, a drugi Hrvat u redovima Kaisera, Stiven Rivić, na teren je ušao u 83. minuti.

Na gostovanju kod Stuttgarta, HSV je poražen s visokih 3:0. Mladen Petrić odigrao je cijeli susret, no nije se upisao u listu strijelaca.

Bayer iz Leverkusena odgodio je barem za jedno kolo Borussiji proslavu naslova. Apotekari su na domaćem terenu pobijedili Hoffenheim 2:1.

Werder je na gostovanju kod St. Paulija pobijedio 3:1, A Bayern je u Eintrachtu pogotkom Gomeza u posljednjim trenucima iščupao bod, bilo je 1:1.