[VIDEO] GUARDIOLA NIJE MOGAO VJEROVATI ČEMU SVJEDOČI: / Ovako je Lyon milijune navijača diljem svijeta bacio u očaj

Maxwel Cornet postao tek treći strijelac Lyona u Ligi prvaka ove sezone

15.8.2020.
21:35

Znao je Pep Guardiola da ga u četvrtfinalu čeka paklena momčad. Nije Lyon bez razloga izbacio Juventus u dvije utakmice. I u 24. minuti se u to uvjerio.

MAN CITY - LYON 1:3: /

Senzacija u Lisabonu; Čudesni Lyon izbacio moćni City i izborio veliko polufinale protiv Bayerna

Zabio po tlu s nekih 18 metara

Naime, Lyon je poveo s 1:0. Garcia je bio uklizao, ali lopta je opet došla u noge Corneta koji je loptu poslao po tlu s nekih 18 metara u bliži kut i na polovici prvog poluvremena je šokirao Pepa Guardiolu koji je odmah sjeo na klupu zabrinuto, pa se ponovno digao kad je vidio da će doći do VAR provjere.

Za napomenuti kako je Maxwel Cornet postao tek treći strijelac Lyona u Ligi prvaka ove sezone, nakon Memphis Depayja koji je zabio 6 golova i Houssem Aouara s jednim golom.

Gledamo li novo Lyonovo iznenađenje? Može li do polufinala Lige prvaka preko najvećeg favorita za titulu? Kako bilo, ovaj tjedan je pun iznenađenja u LP, a autsajderi su se pokazali kao momčadi na kojima favoriti lome zube. OVDJE pogledajte pogodak Lyona za 1:0.