U 27. kolu Primere madridski Real je u gostima svladao Racing Santander sa 3:1, a Mourinhova momčad pružila je fenomenalnu partiju.

7.3.2011.
11:28

U 27. kolu španjolskog prvenstva madridski Real je u gostima svladao Racing Santander sa 3:1.

Uz predivnu igru veznog reda (Xabi Alonso), sjajne kombinacije raspoloženih asistenata Özila i Di Marije, pogotke za Real postigli su Emmanuel Adebayor (24) te dvostruki strijelac Karim Benzema (27, 75), dok je počasni gol za Racing zabio Kennedy Bakircioglu (70).

Athletic Bilbao je kod kuće pobijedio Sevillu 2:0, a hrvatski reprezentativac Ivan Rakitić odigrao je cijeli susret za goste.

Baski su poveli u 66. minuti autogolom Federica Juliána Fazija, a konačnih 2:0 postavio je Andoni Iraola u 89. minuti iz jedanaesterca.

Sporting Gijon je kod kuće nadigrao Getafe 2:0, a hrvatski reprezentativac Mate Bilić je za pobjedničku momčad zaigrao tek od 87. minute. Pogotke za Sporting su postigli De las Cuevas (32) te Andre Castro (41).