U nedjelju je odigrana samo jedna utakmica 22. kola francuske nogometne lige. U derbiju su Marseille i Lyon odigrali bez pobjednika 2:2.

6.2.2012.
9:29

Zbog lošeg vremena odgođene su dvije od tri nedjeljne utakmice 22. kola Le Championnata, međutim u preostaloj se uistinu moglo uživati. Na stadionu Velodrome u Marseillu istoimeni domaćin i Lyon odigrali su 2:2, a takvom rezultatu najviše se može radovati PSG jer sada tim momčadima bježi 10 (Lyon) odnosno 11 bodova (Marseille).

Sva četiri pogotka postignuta su u prvom poluvremenu, a gosti su u samo desetak minuta uspjeli anulirati prednost Marseillea. Cheyrou u 16. i Brandao u 34. minuti zabili su pogotke za domaće, no samo dvije minute nakon vodstva 2:0 Gomis smanjuje na 2:1, a u posljednjim trenucima prvog dijela autugolom Diaware stvari su vraćene na početak.

U drugom poluvremenu igralo se dosta izjednačeno, pa nije bilo promjena rezultata.

Recimo i da se hrvatski reprezentativac Dejan Lovren zbog problema s Ahilovom tetivom još uvijek nalazi na popisu ozlijeđenih igrača Lyona.