Odigrane su sve utakmice u našoj kvalifikacijskoj skupini za EURO 2012. godine, a iznenađenja nije bilo.

4.6.2011.
22:59

Situacija u skupini je ostala vrlo slična kao i prije ovog kola kvalifikacija obzirom da su vodeće reprezentacije ostvarile pobjede.

Izraelce je u vodstvo doveo Benayoun u 19. minuti, a prednost je udvostručio Ben Haim iz kaznenog udarca u 43. minuti.

Latvijci su smanjili u 62. preko Caune, također s bijele točke, no bilo je to sve od domaćina.

Grci su, pak, bez problema svladali Maltu koja je u svojoj šestoj utakmici upisala i šesti poraz.

Domaćina je u vodstvo doveo Fetafatzidis već u osmoj minuti, a na 2:0 je u 26. povisio Papadopoulos.

Mifsud je uspio smanjiti rezultat u 54., dok je pobjedu u 64. potvrdio strijelac prvog pogotka Fetafatzidis.

1. Grčka 6 4 2 0 14 bodova 2. Hrvatska 6 4 1 1 13 3. Izrael 7 4 1 2 13 4. Gruzija 7 2 3 2 9 5. Latvija 6 1 1 4 5 6. Malta 6 0 0 6 0

Više o temi: specijal-201102150360004-Hrvatska nogometna reprezentacija