Los Angeles Galaxy, jedan od favorita američke MLS lige, doživio je težak poraz na gostovanju u Salt Lake Cityju.

28.3.2011.
14:07

Kalvarija kluba iz Los Angelesa počela je već u drugoj minuti kada je Andy Williams iskoristio neopreznost gostujuće obrane i doveo Real Salt Lake u vodstvo.

U četvrtoj se minuti rezultatska situacija za Galaxy mogla popraviti, ali je David Beckham, koji je u ovoj utakmici kao kapetan mijenjao odsutnog Landona Donovana - pogodio vratnicu.

Zato su domaćini u devetoj minuti preko Argentinca Javiera Moralesa iz jedanaesterca povećali svoju prednost, a isti je igrač u 40. minuti izmaknuo Beckhamovoj pažnji te s vrha šesnaesterca fantastično pogodio za 3:0

Paulo Junior je u 68. minuti dovršio demoliranje Los Angeles Galaxyja, a do kraja susreta je Kolumbijac Juan Pablo Angel samo ublažio težak poraz gostiju na asistenciju Beckhama.