U DOBROJ FORMI / Vida asistent u uvjerljivoj pobjedi AEK-a, Livaković sačuvao mrežu u remiju Fenerbahcea

Vida, koji je odigrao čitav susret, dodao je u 36. minuti Arauju koji je povisio na 2-0

12.11.2023.
21:51

Branič hrvatske nogometne reprezentacije Domagoj Vida bio je asistent za drugi pogodak AEK-a koji je u 11. kolu grčkog prvenstva na svom terenu svladao Lamiju sa 3-0 (2-0).

POZNATO LICE /

Hrvatska reprezentacija okuplja se u ponedjeljak u Zagrebu: Dalić odlučio aktivirati još jedan pretpoziv

Vida, koji je odigrao čitav susret, dodao je u 36. minuti Arauju koji je povisio na 2-0. Prvi gol je postigao Garcia u 10. minuti, a konačni je rezultat postavio Mantalos iz kaznenog udarca u trećoj minuti nadoknade.

AEK je sada drugi sa 24 boda, bod više uz utakmicu manje ima vodeći Panathinaikos. Lamia je šesta sa 15 bodova.

Vratar hrvatske nogometne reprezentacije Dominik Livaković branio je čitav susret za Fenerbahce u 0-0 remiju na gostovanju kod Adana Demirspora u susretu 12. kola turskog prvenstva.

S tim bodom Fenerbahce se vratio na vrh ljestvice sa 31 bodom, koliko ima i drugi Galatasaray, dok je Adana Demirspor treći sa 22 boda.

Svjetsko rukometno prvenstvo za žene ekskluzivno od 29. studenoga gledajte na VOYO