VELIKI UDARAC ZA REAL MADRID: / Cristiano Ronaldo saznao kaznu, dugo će pauzirati

14.8.2017.
16:17

Ronaldo je isključen u 82. minuti nakon što je odgurnuo suca. Prethodno je Portugalac u 80. minuti postigao spektakularan pogodak kojim je doveo svoju momčad u vodstvo od 2-1 i prilikom proslave tog gola skinuo dres. Sudac mu je zbog skidanja dresa dao žuti karton, a vrlo brzo potom je Ronaldo dobio i drugi žuti zbog simuliranja. Takva je sučeva procjena razljutila Ronalda koji ga je gurnuo.

Glavni sudac tog ogleda Ricardo de Burgos Bengoetxe zapisao je u svoju bilježnicu što se dogodilo i uprava i navijači madridskog kluba s pravom su počeli strahovati nakon što se saznalo da portugalskom napadaču prijeti i moguća kazna od dvanaest utakmica zabrane igranja.

ŠOK ZA MADRIĐANE: /

Bijesni Cristiano Ronaldo izgubio kontrolu i gurnuo suca, prijeti mu 12 utakmica kazne

Propustit će portugalski nogometni reprezentativac uzvrat protiv Barcelone u istom natjecanju, ali i ligaške oglede protiv Deportiva, Valencije, Levantea i Real Sociedada.

Real Madrid ima pravo žalbe na ovu odluku.