VELIKI ŠVEĐANIN NE PRESTAJE ODUŠEVLJAVATI AMERIKU: / S tri pogotka kreirao preokret i osigurao pobjedu svoje momčadi

U utakmici prepunoj pogodaka LA Galaxy je došao do pobjede na krilima fantastičnog Šveđanina

30.7.2018.
8:23
Screenshot

Danas ujutro po hrvatskom vremenu odigrana je posljednja utakmica kola u američkoj MLS ligi, a ona je bila posebno zanimljiva jer je u njoj nastupa, a tko drugi nego - Zlatan Ibrahimović. U utakmici LA Galaxyja i Orlanda navijači palo je sedam pogodaka, od kojih je tri u preokretu svoje momčadi postigao upravo Ibrahimović.

Luda utakmica

Orlando je čak tri puta vodio na utakmici, 1:0, 2:1, 3:2, no Galaxy se svaki put vraćao i na kraju, zahvaljujući prije svega Ibrahimoviću, zasluženo slavio. Ibra šou počeo je u drugom poluvremenu kada je u 47. zabio glavom za 2:2.

Preokrenuo rezultat

U 67. minuti je poravnao rezultat na 3:3, a onda je četiri minute kasnije preciznim udarcem svladao vratara Edwardsa i kreirao potpuni preokret momčadi iz Los Angelesa za osvajanje tri boda.

Bio je to 17. nastup Ibre u MLS-u, a s ova tri pogotka stigao je do brojke 15.