VELIKI KORAK UNATRAG: / Nakon 12 golova u dvije utakmice Perišić i društvo doživjeli neočekivani udarac

U prvoj utakmici 29. kola talijanskog nogometnog prvenstva Torino i Inter su odigrali neodlučeno 2-2.

18.3.2017.
20:26
AFP, MARCO BERTORELLO

Goste je u vodstvo doveo Kondogbia (27), domaći su uspjeli preokrenuti preko Basellija (33) i Acquaha (59) da bi konačni rezultat postavio Candreva (62).

Perišiću 90 minuta

Ivan Perišić odigrao je svih 90 minuta, dok je Marcelo Brozović ušao u igru u 75. minuti za Inter. U dvije posljednje utakmice Nerazzurri su zabili ukupno 12 golova i ostvarili dvije uvjerljive pobjede, ali subotnjim remijem su napravili korak unatrag u borbi za plasman u Ligu prvaka.

Inter je ostao peti s 56 bodova, jednim manje od četvrtog Lazija koji u nedjelju gostuje kod Cagliarija, a tri više od Atalante koja će dočekati Pescaru, dok je Torino deseti s 40 bodova.