VELIKANI NISU DOZVOLILI IZNENAĐENJA: / Lewandowski neumoljiv, Bayern i Arsenal preokrenuli, Griezmann spasitelj

Velikani ipak nisu dozvolili iznenađenja domaćina večeras u 4. kolu Lige prvaka.

1.11.2016.
22:43

Bayern i Atletico su večerašnjim pobjedama prošli dalje, u osminu finala Lige prvaka.

PSV - Bayern 1:2

Junak večeri za Bayern bio je Robert Lewandowski koji je u sjajnoj formi, u posljednjih 17 utakmica zabio je 18 golova.

Arsenal i PSG u osmini finala

U skupini A u osminu finala su prošli Arsenal i PSG. "Topnici" su nakon samo 16 minuta igre gubili s 0-2 protiv Ludogoreca u Bugarskoj, no nakraju su uspjeli napraviti potpuni preokret i pobijedili golom Özila dvije minute prije kraja. PSG je također slavio u gostima, s 2:1 kod Basela, pogotkom Meuniera u 90. minuti.

Basel - PSG 1:2

Parižani su se spasili u 90. minuti pogotkom Meuniera. U večeri prekrasnih golova, branič PSG-a postigao je možda i najljepši.

Atletico Madrid - Rostov 2:1

Simeoneova momčad spasila se u 93. minuti, pobjedu momčadi donio je Antoine Griezmann, dvostruki strijelac za Atletico. Šime Vrsaljko odigrao je 90 minuta za Atletico.

Vida skrivio penal

U skupini B u Istanbulu su nogometaši Bešiktaša i Napolija odigrali 1-1.U uzbudljivom susretu Turci su poveli pogotkom Portugalca Ricarda Quaresme u 79. minuti iz kaznenog udarca, a Napoli je izjednačio u 82. minuti sjajnim dalekometnim udarcem Slovaka Mareka Hamšika. Za talijansku momčad u ovom dvoboju nisu konkurirali hrvatski reprezentativci Ivan Strinić i Marko Rog. U drugoj utakmici Benfica je u Lisabonu slavila protiv kijevskog Dinama iz penala u sudačkoj nadoknadi prvog dijela, a najstrožu kaznu je skrivio hrvatski reprezentativac Domagoj Vida.