VATRENI POKAZAO ZASTRAŠUJUĆU FORMU UOČI SUSRETA S DINAMOM: / Vlašić zabio nova dva gola, o drugom će se još dugo pričati

Zagrebački Dinamo i CSKA igraju u četvrtak u susretu 2. kola Europske lige

26.10.2020.
19:17

Nogometaši ruskog CSKA iz Moskve s vrlo uvjerljivih 5:1 pobijedili su Arsenal iz Tule u 12. kolu ruskog prvenstva. Prvo ime u ekipi SCKA bio je hrvatski reprezentativac Nikola Vlašić koji je postigao dva pogotka i asistirao za jedan.

VATRENI POPUT MESSIJA: /

Procurio nevjerojatan podatak, pogledajte što je Vlašić uspio napraviti, ovo je upozorenje za Modre

Vlašić je ovom predstavom dokazao da se nalazi u fenomenalnoj formi uoči utakmice protiv zagrebačkog Dinama u 2. kolu Europske lige ovog četvrtka.

Eurogolovi

Vlašić je prvi gol protiv Arsenala postigao u 50. minuti nakon što je u suparničkom kaznenom prostoru primio loptu i odmjerenim udarcem s lijeve strane svladao golama Arsenala Šamova za 2:0.

Samo osam minuta kasnije Vlašić se ponovno upisao među strijelce. Vatreni je pogodio za 3:0 nakon što je primio jednu odbijenu loptu na više od 20 metara od gola i neobranjivim udarcem pogodio same rašlje.

Do kraja susreta Vatreni je još u 84. minuti asistirao Sigurdsonu za četvrti gol svoje momčadi.

Veliko upozorenje

Valašić je nakon ove utakmice došao do brojke od šest posignutih golova u ruskoj Premierligi, a ima i četiri asistencije.

Golove za CSKA još su postigli Chalov (45) i Oblyakov (87), a strijelci za Arsenal bio je Đorđević (78).

Uvjerljivom pobjedom, moskovski CSKA je poslao upozoravajuću poruku zagrebačkom Dinamu uoči njihovog međusobnog ogleda u četvrtak u susretu 2. kola Europske lige.