NIJE BIO NJEGOV DAN / Vatreni na udaru nakon 'nevidljive' utakmice: 'Zamjena mu je nakon minute već bila opasnija od njega'

‘‘Minteh je zamijenio Ivanušeca u 54. minuti. Trebala mu je jedna minuta da bude opasniji od Hrvata, tukao je pokraj okvira‘‘.

3.12.2023.
16:10

U derbiju 14. kola Nizozemske lige PSV Eindhoven je slavio kod Feyenoorda s 2-1 i došao do maksimalnih 14 pobjeda.

NIJE IŠLO /

Ivanušecov Feyenoord poražen u derbiju, PSV je na nestvarnih 14 od 14

NIJE IŠLO /

Strašni PSV je do pobjede u Rotterdamu došao u drugpm dijelu golovima Ismaela Saibarija (65) i Oliviera Boscaglije (68), da bi domaćin smanjio preko Santiaga Gimeneza (82).

Hrvatski reprezentativac Luka Ivanušec je igrao za domaće do 54. minute. Za vrijeme dok je proveo na terenu statistika mu je porazna: 38 dodira s loptom, 19 od 28 točnih dodavanja (68 %), 1/4 uspješan dribling, 1/6 dueli na tlu te čak 16 izgubljenih lopti.

Loša izvedba nije prošla ispod radara pa je tako novinar nizozemskog De Telegraafa napisao je da je Ivanušec bio ‘nevidljiv‘, dok je Rijnmond Sport na Twitteru objavio:

Trener Feyenoorda Arne Slot bio je razočaran porazom od izravnog konkurenta.

"Deset bodova je puno, ali je jasno da oni lakše dobivaju svoje utakmice", kazao je Slot.

Hrvatsku žensku rukometnu reprezentaciju na SP-u gledajte na Voyo i RTL Kockici. Prvenstvo u Švedskoj, Danskoj i Norveškoj počinje 29. studenog i trajat će do 17. prosinca. Budite uz Kraljice šoka.