VALENCIA OSTVARILA PRVU POBJEDU U PRVENSTVU: / Gameiro zabio u 36., Willian tragičar utakmice

Valencijin vratar Neto obranio kazneni udarac Joseu Willianu

29.9.2018.
15:08

Nogometaši Valencije u subotu su ostvarili prvu ovosezonsku pobjedu u španjolskom prvenstvu svladavši kao gosti Real Sociedad sa 1-0 (1-0). Pogodak vrijedan tri boda postigao je Kevin Gameiro u 36. minuti.

PANIKA U BARCELONI – TEŠKA OZLJEDA STUPA OBRANE: Izbivat će mjesecima nakon povrede ligamenata

Domaća momčad mogla je do izjednačenja u 67. minuti, ali je Valencijin vratar Neto obranio kazneni udarac Joseu Willianu.

Španjolska - 7. kolo: Real S. - Valencia 0-1 (Gameiro 36)

Preostali parovi: Barcelona - Athletic B. (sub, 16.15) Eibar - Sevilla (sub, 18.30) Real M. - Atletico M. (sub, 20.45) Huesca - Girona (ned, 12.00) Villarreal - Valladolid (ned, 16.15) Levante - Alaves (ned, 18.30) Betis - Leganes (ned, 20.45) Celta Vigo - Getafe (pon, 21.00)

Odigrano u petak: Rayo Vallecano - Espanyol 2-2