NEVJEROJATNE SCENE / 'Uzeo' posao Hrvatu na klupi prvaka, sada ga zaboravili na stadionu: Na vožnju dugu dva sata morao je sam taksijem

Njemu se odužila konferencijska za medije, a klupski autobus je u međuvremenu krenuo put Napulja bez njega

24.12.2023.
16:27

U derbiju 17. kola talijanskog nogometnog prvenstva Roma je na Olimpicu pobijedila Napoli s 2-0 ostvarivši prvu pobjedu u posljednjih osam međusobnih susreta. Roma je posljednji put pobijedila Napoli u studenom 2019. godine, a potom je pet puta izgubila, dok su dva susreta završila bez pobjednika.

NIKAKO DA KRENE /

Pojačanje od 60 milijuna eura napokon dočekalo prvijenac u Premier ligi: Ublažio je tek novi poraz svoje momčadi

Domaćin je poveo u 76. minuti golom Lorenza Pellegrinija koji je ušao u igru nekoliko minuta ranije. Deset minuta prije Rominog gola, gosti su ostali s igračem manje nakon što je isključen Matteo Politano zbog udaranja protivnika. U 86. minuti Napoli je ostao bez još jednog igrača, isključen je napadač Victor Osimhen. S dva igrača više Roma je u petoj minuti nadoknade zabila i drugi gol, a strijelac je bio Romelu Lukaku.

Roma je ovom pobjedom preskočila Napoli i sada je šesta sa 28 bodova, dok je Napoli stepenicu niže s bodom manje.

Nevjerojatne scene dogodile su se nakon utakmice, a u glavnoj ulozi bio je trener aktualnog talijanskog prvaka Walter Mazzarri, piše La Repubblica.

Naime, njemu se odužila konferencijska za medije, a klupski autobus je u međuvremenu krenuo put Napulja bez njega.

Na kraju je Mazzari na vožnju dugu oko dva sata morao taksijem.

Inače, talijanski stručnjak je na klupi Napolija tek nešto više od mjesec dana kada je klub izabrao njega, iako se činilo da će ih gotovo sigurno preuzeti Igor Tudor.

Napete i atraktivne utakmice te još jedan pohod Kauboja na novu medalju gledatelji mogu pratiti od 10. siječnja - na glavnom kanalu RTL-a i streaming platformi VOYO.