UZBUDLJIVO U CHAMPIONSHIPU: / Nastupili Sluga, Krovinović i Šunjić

Nottingham Forest je na gostovanju pobijedio Wycome sa 3:0, a Filip Krovinović je za goste igrao cijeli susret

6.2.2021.
19:34

U današnjem susretu 28. kola engleskog Championshipa Luton Town je odigrao 1:1 protiv Huddersfielda, a za domaći sastav branio je hrvatski reprezentativac Simon Sluga.

Lutton se trenutačno nalazi na 15. mjestu

Domaćin je poveo u 11. minuti golom Jamiea Collinsa, a izjednačio je Naby Sarr u 74. minuti. Lutton se trenutačno nalazi na 15. mjestu sa šest bodova više od zone ispadanja.

Nottingham Forest je na gostovanju pobijedio Wycome sa 3:0, a Filip Krovinović je za goste igrao cijeli susret. Strijelci za Forrest bili su Glenn Murray (7, 54-11m) i Anthony Knockaert (72).

Nottingham je 18.

Nottingham je 18. sa 32 boda, četiri više od pozicije koja vodi u niži rang.

Birmingham City je na gostovanju izgubio od Bournemoutha sa 2:3, a za goste je do 67. minute igrao Ivan Šunjić.

Golove za pobjednički sastav zabili su Arnaut Groeneveld (36), Jack Wilshere (61) i Philip Billing (77), dok je oba gola za Birmingham zabio Scott Hogan (27, 68). Alen Halilović nije nastupio za goste.

Birmingham na 22. mjestu

Birmingham se trenutačno nalazi na 22. mjestu koje vodi u niži rang natjecanja, ali ima isti broj bodova kao i Derby County koji se nalazi u zoni spasa.

Na ljestvici vodi Norwich City sa 55 bodova, Brentford je drugi s bodom manje, dok je na trećem mjestu Swansea City sa 53 boda.