UZBUDLJIVA VEČER U PRIMERI: / Real Sociedad se izjednačio s Atleticom, Baski žele u Ligu prvaka

U baskijskom okršaju u sklopu 25. kola španjolskog prvenstva nogometaši Real Sociedada i Eibar su u San Sebastianu odigrali neodlučeno 2-2.

28.2.2017.
23:37
AFP, ANDER GILLENEA

Domaći su dvaput vodili, no Eibar se uspio spasiti poraza u zadnjim sekundima susreta. Golove su za Real Sociedad postigli Juanmi (14) i Carlos Vela s bijele točke (67), dok su za Eibar strijelci bili Gonzalo Escalante (26) i Pedro Leon u trećoj minuti sudačke nadoknade. Obje su momčadi utakmicu zaključile s igračem manje: kod domaćih je isključen Juanmi (59), a kod gostiju Florian Lejeune (46).

I jedan bod je bio dovoljan Real Sociedadu da se bodovno izjednači s četvrtoplasiranim Atletico Madridom (45) s kojim vodi veliku bitku za Ligu prvaka. Madriđani u četvrtak gostuju kod Deportiva.

Betis preokretom do pobjede

KATALONCI U OČAJU: /

Evo koliko bi bodova zapravo trebali imati Real i Barca

U andaluzijskom je dvoboju Betis preokretom došao do pobjede na gostovanju kod Malage (2-1). Domaćin je poveo u 39. minuti pogotokom Pabla Fornalsa, a gosti iz Seville su u nastavku došli do pobjede golovima Jonasa Martina (48) i Antonija Sanabrije (74).

Valencia je došla do treće uzastopne pobjede, slavivši protiv Leganesa s 1-0, a jedini je strijelac bio Eliaquim Mangala u 29. minuti.