UVJERLJIV PORAZ ZORANA ZEKIĆA: / Gruzijski Saburtalo razbio Šerif i napravio veliki korak prema utakmici s Dinamom

Gruzijci uvjerljivi na gostovanju u Tiraspolu, pobjednika para čeka Dinamo

10.7.2019.
21:29
PIXSELL

Moldavski Šerif iz Tiraspola, kojeg vodi hrvatski trener Zoran Zekić, uvjerljivo je izgubio od gruzijskog Saburtala iz Tblisija 3:0 na svojem terenu u prvom pretkolu Lige prvaka. Tako se Saburtalo približio 2. pretkolu Lige prvaka, gdje će pobjednika ovog dvoboja čekati zagrebački Dinamo.

Gruzijska ekipa u Tiraspolu je povela nakon pola sata igre pogotkom crnogorskog nogometaša Ognjena Rolovića, a s rezultatom 0:1 završeno je prvo poluvrijeme.

Uzvrat za šest dana

Saburtalo je udvostručio prednost pogotkom Giorgija Kokhreidzea u 67. minuti, a konačnih 3:0 postavio je Levan Kakubava u 71. minuti.

Ovo je Saburtalu debitantski nastup u Europi, a uzvratna utakmica se igra sljedećeg utorka u Tblisiju.