URNEBESNO: / Zvijezda Uniteda smislila novi trik za ometanje suparnika

Nogometaš Manchester Uniteda Matteo Darmian smislio je novi, originalni način za narušavanje koncentracije suparničkih igrača tijekom prekida.

15.8.2015.
13:46
Screenshot/Vine

United je u petak u 2. kolu Premierlige slavio na gostovanju kod Aston Ville (1:0), a prilikom svakog je prekida Darmian vodio veliku borbu sa stoperom domaćih Micahom Richardsom. U 37. minuti je talijanski reprezentativac imao sreće što je prošao bez kazne nakon što je u šesnaestercu uhvatio Richardsa za vrat.

U drugom poluvremenu je, pak, odlučio omesti Richardsa na potpuno drugačiji način. Pokazivao mu je da ima nešto na licu, a dok se zbunjeni Englez brisao, lopta je letjela prema kaznenom prostoru. Darmianov je trik postao hit na društvenim mrežama, a ni Richards mu nije ništa zamjerio jer se dvojac korektno rukovao nakon utakmice.