Eduardo zabio prekrasan gol i postao junak dana!

U finalu Ukrajinskog nogometnog kupa igrat ce medusobno Sahtar iz Donjecka protiv kijevskog Dinama.

8.5.2014.
8:33

Sahtar je uz puno muke savladao treceligasa Slavutica 3:0 u produzetku, dok je Dinamo puno lakse odradio posao i pobijedio Cornomorec s uvjerljivih 4:0.

Sahtar je na gostovanju kod Slavutica poveo tek u 105. minuti i to preko hrvatskog reprezentativca Eduarda da Silve. Dudu je ovog puta zabio lijepi gol iz slobodnog udarca. Namjestio je loptu na dvadeset i pet metara od gola, prebacio zivi zid i pogodio donji desni vratarev kut.

Tada kao da se otvorilo favoriziranim gostima koji su mucili svoje navijace, pa su do kraja postigli jos dva gola preko Taisona i Bernarda. Eduardu je ovo bio prvi gol u nacionalnom Kupu ove sezone, a u igru je usao pocetkom drugog poluvremena. Darijo Srna nije zaigrao za Sahtar koji je kraj docekao bez iskljucenog Ilsinha koji je pocrvenio u samoj zavrsnici.

U Dinamovoj se pobjedi istaknuo dvostruki strijelac Denis Garmas, a Ognjen Vukojevic u igru je usao u 63. minuti.

Dinamo Kijev - Cornomorec 4-0 Slavutic - Sahtar 0-3, produzetak