JASNA PORUKA / UEFA nije odobrila minutu šutnje: Uslijedio je potez nogometaša obje reprezentacije kakav se ne pamti

Prema pisanju medija, UEFA nije odobrila minutu šutnje uoči utakmice.

18.11.2023.
12:02

Nogometaši Poljske i Izraela odbili su odigrati prvu minutu svoje kvalifikacijske utakmice za Europsko prvenstvo za igrače do 21 godine u znak solidarnosti sa žrtvama napada Hamasa 7. listopada.

'NEMAM ŠTO REĆI' /

Sanja Euro s Vatrenima, a za ključne utakmice nije pozvan: 'Nisam imao kontakte niti s jednim izbornikom'

Domaćin Poljska dobila je utakmicu 2-1. Izrael se nalazi na dnu skupine D nakon dva poraza u isto toliko utakmica, dok je Poljska vodeća nakon što je dobila sve četiri.

Izraelske snage tjednima napadaju Gazu u znak odmazde za napad militanata Hamasa na južni Izrael. Izrael tvrdi da je Hamas ubio 1.200 ljudi i uzeo oko 240 talaca. Zdravstvene vlasti u Gazi kažu da je više od 12.000 Palestinaca ubijeno u izraelskoj protuofenzivi.

Svjetsko rukometno prvenstvo za žene ekskluzivno od 29. studenoga gledajte na VOYO.