NEVJEROJATNO POSTIGNUĆE / Morali smo više puta pročitati ovaj podatak: U Nizozemskoj ispisana povijest, za sve je 'kriv' sudac

Sama utakmica je bila odlična, domaćini su vodili 2:0, da bi na kraju rezultat bio 2:2, ali nakon nje nitko ne priča o rezultatu.

4.12.2023.
23:13

U sklopu 14. kola nizozemskog prvenstva u subotu su igrali Waalwijk i Excelsior, a nakon te utakmice u središtu pažnje se našao glavni sudac utakmice Bas Nijhuis.

SPORAZUMNI RASKID /

Pobijedio je Bilića za posao i izbacio Osijek iz Europe: Sada je dobio otkaz nekoliko mjeseci od dolaska

Naime, Nijhuis je prvih 45 minuta ogleda odradio tako da niti jednom nije puhnuo u svoju zviždaljku!

Nizozemski mediji napominju da je to i inače sudac kojem se zamjera što često ne koristi zviždaljku i ne pokazuje dovoljno kartona, ali nitko nije mogao očekivati da će završiti cijelo poluvrijeme bez korištenja zviždaljke.

U drugom poluvremenu koristio ju je devet puta.

Hrvatsku žensku rukometnu reprezentaciju na SP-u gledajte na Voyo i RTL Kockici. Prvenstvo u Švedskoj, Danskoj i Norveškoj počinje 29. studenog i trajat će do 17. prosinca. Budite uz Kraljice šoka.