BRAVO, IGORE! / Tušo nastavlja s fantastičnim predstavama u Marseilleu: Uvjerljivo slavili u derbiju i skočili na prvo mjesto

28.8.2022.
18:32

Nogometaši Marseillea pod vodstvom Igora Tudora ostvarili su uvjerljivu 3-0 pobjedu na gostovanju u Nici, u nedjeljnom dvoboju 4. kola francuskog prvenstva, što im je privremeno donijelo vodeću poziciju na ljestvici.

Najzaslužniji za pobjedu bio je čileanski napadač Alexis Sanchez koji je postigao svoja prva dva pogotka u dresu Marseillea. Prvi put je mrežu zatresao u 10. minuti za 1-0, a drugi put u 42. minuti za konačnih 3-0. Drugi pogodak za goste postigao je Prtugalac Nuno Tavares.

DOBAR POSAO /

Novo veliko pojačanje za Tudora, ali i konkurencija za Vatrenog: Stiže mu skupocjeni igrač Manchester Uniteda

Marseille i Lens trenutno u vodstvu

Hrvatski reprezentativac Duje Ćaleta-Car ponovno je ostao na klupi za pričuve Marseillea.

Najuvjerljiviju pobjedu kola postigao je Montpellier koji je slavio sa 7-0 na gostovanju u Brestu. Već nakon 11 minuta bilo je 3-0 za goste, a 5-0 na poluvremenu golovima Maouasse (6), Wahija (10, 31), Khazrija (11) i Cozze (25). U drugom dijelu je još dva pogotka dodao Germain (64, 84).

Marseille i Lens su trenutačno u vodstvu sa po 10 bodova, PSG je treći sa devet bodova i utakmicom manje.