POVIJESNA TITULA / Sto tisuća Argentinaca doma odlazi pognute glave: Trofej ostaje u Brazilu, Fluminense osvojio Copa Libertadores

Kennedy je zabio u produžetku pobjednički gol za Fluminense

5.11.2023.
8:47

Brazilski nogometni klub Fluminense osvojio je Copa Libertadores, južnoameričku verziju europske Lige prvaka, prvi put u povijesti.

POGLEDAJTE FOTOGRAFIJE /

Ludnica na Copacabani: Argentinski navijači, ali i atraktivne navijačice, potpuno se razuzdali na plaži

Voyo svakog mjeseca donosi borilački spektakl

U finalu na čuvenoj Maracani u Rio de Janeiru pobijedio je argentinsku Boca Juniors nakon produžetaka 2-1 i produžio pobjednički niz brazilskih klubova na pet.

Voyo u prosincu ekskluzivno prenosi FNC 14 iz Sarajeva

Brazilski predstavnik poveo je u 36. minuti nakon lijepe akcije po desnoj strani i pogotka, inače Argentinca, Germana Cana, a Boca je izjednačila preko Luisa Advincule u 73. minuti. U devetoj minuti produžetka susret je odlučio John Kennedy koji je utakmicu započeo s klupe,  a prilikom proslave gola je zaradio drugi žuti karton.

Naslov je proslavio i Fernando Diniz, koji je ujedno i izbornik Brazila.