CRISTIANA JE MALO UHVATILO / Trenutak ludila i zanimljiva objava. Ronaldo se nakon poraza iskalio na korner-zastavici, a onda se javio na Instagramu

25.9.2021.
19:29

Manchester United izgubio je na Old Traffordu 1:0 od Aston Ville u šestom kolu Premiershipa i time je United propustio priliku za skok na prvo mjesto.

Gol za pobjedu gostiju zabio je Kortney Hause u 88. minuti. United je u 93. minuti imao penal, ali Bruno Fernandes nije uspio pogoditi okvir gola.

PALA ODLUKA /

Ronaldova majka otkrila do kad Portugalac misli igrati i hoće li nakon igračke karijere ući u trenerske vode: 'Rekao mi je što planira'

Poruka Ronalda nakon utakmice

Ronaldo je ljutito izašao s terena na kraju utakmice i udario je korner-zastavicu, a na kraju se oglasio na Instagramu:

"Ovo je tek početak, ali u natjecanju jakom poput Premiershipa svaki bod se računa. Moramo odmah reagirati, stati na noge i pokazati svoju pravu snagu", napisao je.