TOTTENHAM SLAVIO NA OTVARANJU SEZONE: / Tri gola unutar prvih dvadeset minuta u sjajnoj utakmici na St. James Parku

Tottenham Hotspur i Newcastle United odigrali su svoje prve utakmice u Premier ligi

11.8.2018.
15:44

Tottenham Hotspur je pobijedio Newcastle United (2-1) u prvom kolu nove sezone britanske Premier lige nakon sjajne i dinamične utakmice gdje je čak tri pogotka palo unutar prvih 18 minuta. Goste je u vodstvo doveo Jan Vertonghen nakon samo osam minuta, a gol je potvrdila tek tehnologija gol-crte, budući da je belgijčev udarac glavom tek nekoliko milimetara prešao preko crte.

Newcastle je uzvratio samo tri minute kasnije, kada je Ritchiejev centaršut sjajno glavom u mrežu pospremio Joselu. Međutim, momčad Rafe Beniteza nije se dugo radovala, budući da je Tottenham samo sedam minuta kasnije došao do pogotka koji će se pokazati odlučujućim. S desne strane je ubacio Serge Aurier, a još jedan pogodak glavom postigao je engleski reprezentativac, Dele Alli.