VELIKI KIKS / Perišiću srušeni snovi da bi mogao ove sezone do trofeja s Tottenhamom: Ispali iz Kupa od drugoligaša

Nije Southamtpon jedini prvoligaš koji je ispao od niželigaša u FA kupa

1.3.2023.
22:51

I dok se Southamtpon osramotio i ispao domaćim porazom od Grimbsyja, Tottenham je od jedine šanse za trofej ove sezone ostao zbog poraza 1-0 kod Sheffield Uniteda.

OBITELJ PRIJE SVEGA /

Hajdukov 'wonderkind' posvetio rekordni pogodak bratu koji vodi bitku s dopingom

Trenutak odluke zabio je Ndiaye u 79. minuti. Ivan Perišić je za goste odigrao cijelu utakmicu.

Manchester United nakon preokreta je izbacio West Ham 3-1. Gosti su poveli golom Benrahme u 54. minuti, da bi United izjednačio u 77. golom Aguerda.

Garnacho u 90. i Fred u petoj minuti sudačke nadoknade donose preokret Vragovima i plasman u četvrtfinale.

Uz Manchester United i Sheffield United prolaz dalje su još osigurali Grimsby, Burnley, Brighton, Fulham, Blackburn i Manchester City.