spas u zadnji čas / Tottenham bez prvog strijelca jedva do pobjede protiv Fulhama

Tottenham je igrao bez svog najboljeg strijelca, ozlijeđenog Harryja Kanea, što se itekako osjetilo u njihovoj igri

20.1.2019.
21:03
AP Images

Tottenham je u sudačkoj nadoknadi uspio s 2-1 pobijediti Fulham, predzadnju momčad Premier lige, a junak je bio veznjak Harry Winks.

Tottenham je igrao bez svog najboljeg strijelca, ozlijeđenog Harryja Kanea. Zbog toga je u vrhu napada zaigrao španjolski veteran Fernando Llorente, ali on je, umjesto protivničke, zatresao vlastitu mrežu u 17. minuti nespretno reagiravši nakon kornera.

Spursi su poravnali na 1-1 u 51. minuti golom Dele Allija, a u sudačkoj nadoknadi (90+3) Harry Winks donosi pobjedu Tottenhamu.