TOTALNA LUDNICA U JUNIORSKOJ LIGI PRVAKA: / Dinamo srušio Juventus u sudačkoj nadoknadi

Uoči spektakla na Maksimiru između Dinama i Juventusa, juniori ove dvije momčadi odmjeril su snage na Hitrec - Kacijanu u Zagrebu.

27.9.2016.
17:55

Juniori Dinama u susretu su 2. kola skupine H Lige prvaka za mlade na igralištu "Hitrec-Kacian" svladali vršnjake iz Juventusa sa 2-1 (1-1). Nogometaši Marija Cvitanovića stigli su do velike pobjede golom Ivana Božića u drugoj minuti sudačke nadoknade.

JUNIORSKA LIGA PRVAKA: Dinamo dočekao Juventus u Zagrebu

Juventus je, inače, poveo preko Moisea Keana u 12. minuti, no samo pet minuta kasnije Božić je poravnao na 1-1 da bi isti igrač donio pobjedu Dinamu u drugoj minuti sudačke nadoknade.

Kako je ranije u utorak u drugom susretu ove skupine Sevilla svladala Lyon sa 2-1 sva četiri sastava nakon dva kola imaju po tri boda.

DINAMO - JUVENTUS 2:1

Dinamo: Horkaš - Đurasek, Soldo (C), Briški, Sosa - Knežević, Fintić - Olmo, Moro, Špikić - Božić

Juventus: Del Favero, Beruatto, Muratore (C), Severin, Da Silva - Bove, Macek, Caligara, Kastanos - Leris, Kean

90+2 - GOOL Olmo je prošalo lijevom stranom te je poslao povratnu loptu za Božića, ovaj put Vinkovčanin je bio precizan.

85' Fintić je bio u prodoru, ušao je u kazneni prostor, ali je tukao preko gola.

83' Novi pokušaj Božića. Tukao je s vrha 16-erca pored vratareve lijeve stative.

78' Božić je pobjegao svom čuvaru, ali je tukao preko gola.

75' Abaz je bio u dobroj prilici, tukao je iskosa, ali je Del Favero nepremostiva zapreka.

74' Juve je sada bio u dobre dvije situacije, ali rezultat se ne mijenja.

72' Dinamo je imao odličnu priliku. Božić je opasno tukao, ali je talijanski vratar sjajno reagirao.

67' Sosa je ubacio za Mora, tukao je potonji pored gola.

65' Abaz je ušao umjesto Špikića.

63' Knežević je tukao iz daljine preko gola.

61' Špikić se sjurio u 16-erac, ali je nakrkjau napravio prekršaj.

57 ' Dani Olmo isprobao je šut, Del Favero je obranio.

54' Dinamo je odličan u nastavku. Imali su Modri nekoliko prilika, ali ih nisu iskoristili.

46' Nastavila se utakmica. Juventus je, inače, poveo u 12. minuti nakon pogreške Briškog. Loše je procijenio povratnu loptu pa je napadač Keane poslao loptu u praznu mrežu. Modri su uzvratili pet minuta kasnije preko Božića. Fintić je uvbacio s lijeve strane, a DInamov napadač glavom je poslao loptu u mrežu.

Drugo poluvrijeme

Kraj prvog poluvremena

17' GOOL Dinamo je ekspresno izjednačio. Božić je zabio na asistenciju Fintića.

12' GOOL Juventus je poveo. Kean je zabio za vodstvo Talijana.

1' Počela je utakmica