ODJECI JADRANSKOG DERBIJA / Torcidi će pasti mrak na oči. Pogledajte kako je Rijeka brutalno odgovorila na provokaciju navijača Hajduka

Torcida je odlučila provocirati Rijeku golemim natpisom na nekoliko transparenata

30.8.2021.
16:54
Ivo Cagalj/PIXSELL

Nogometaši Rijeke odnijeli su sva tri boda s Poljuda, gdje su u posljednjoj utakmici 7. kola HT Prve lige u jadranskom derbiju svladali domaći Hajduk s 2-1 (2-0).

Rijeka je povela u 21. minuti pogotkom Ivana Tomečaka, a na 2-0 je prednost gostiju povećao Josip Drmić. Hajduk je bolju igru u drugom poluvremenu okrunio pogotkom Josipa Eleza u 54. minuti, ali do izjednačenja domaća momčad nije uspjela doći.

NIJE MOGLO PROĆI BEZ OVOGA /

Torcida zasula teren bakljama, a utakmica je morala biti prekinuta

Provokacija i odgovor

Dakako, derbi nije mogao proći bez međusobne provokacije navijača, a Torcida je odlučila provocirati Rijeku golemim natpisom na nekoliko transparenata.

''Izmišljena povijest preslika je plavog vam brata. Olimpia, Fiumana, kažu prije 1. svjetskog rata. Izmišljeni rođendan kao kompleks i noćna mora od jedinog pravog Majstora s mora. Rijeka bijelih zabluda 2021", glasila je poruka Torcide, a Rijeka im je odlučila odgovoriti na jedan sasvim drugačiji način.

Rijeka je na Twitteru retweetala sliku s transparentom Hajduka i odgovorila na to sažetkom derbija u kojem su slavili s 2:0 na Poljudu.