BAKLJE TUGE I BIJESA / Pogledajte kako je Torcida u kavezu reagirala nakon gola koji im je odnio sve snove o tituli

Armada je čak dvaput prekidala susret dimnim zavjesama. Prvi put već u prvoj minuti, a drugi u 60. minuti utakmce

7.4.2024.
21:36

Rijeka je u 29. kolu HNL-a na svojoj Rujevici pobijedila Hajduk 1:0, a pogodak vrijedan tri boda postigao je Marco Pašalić u 70. minuti.

VATRENI DERBI /

Rijeka srušila Hajduk na Rujevici i približila se tituli, Pašalić zabio za vrijedna tri boda

Domaćini su ovom pobjedom napravili veliki korak ka tituli prvaka Hrvatske, dok je Hajduk ostao iskljulčivo na tankoj teoriji u koju sada ne vjeruju niti oni najoptimističniji navijači splitskih Bijelih.

Znakovita je bila reakcija Torcide nakon gola koji im je uništio i posljednje snove o tituli. Zapalio se kavez za gostujuće navijače, a treba spomenuti i kako je Armada čak dvaput prekidala susret dimnim zavjesama. Prvi put već u prvoj minuti, a drugi u 60. minuti utakmce.