VAŽNA PORUKA / Torcida dan prije derbija na Poljudu stiže u Zagreb. Oglasili se Boysi

'Svi još pamtimo polufinalnu utakmicu prošle sezone u Dvojci kada smo izborili prvo finale s našim futsal klubom...'

1.4.2024.
19:43
Pixsell

Futsal Dinamo jedini je ''nositelj'' u doigravanju koji nije izborio polufinale nakon dvije odigrane utakmice. Nakon ''gaženja'' Torcide sa 6-1 u Dvojci Doma sportova, Plavi su nakon produžetaka izgubili na splitskim Gripama i sada za nastavak puta prema obrani naslova prvaka moraju igrati majstoricu.

'DVOJKA' ĆE GORJETI /

Torcida u zadnjoj minuti produžetka osigurala 'majstoricu' u Zagrebu, Dinamo se napromašivao

Treći su bili dinamovci nakon regularnog dijela prvenstva i kako bi izborili polufinale protiv drugoplasirane Futsal Pule prvo moraju svladati protivnika nazvanog po navijačima ljutog rivala - Torcidu. Utakmica se igra večer prije velikog derbija Hajduka i Dinama na Poljudu, a o svemu su se oglasili i Bad Blue Boysi:

''UTORAK, 19 sati!

Svi još pamtimo polufinalnu utakmicu prošle sezone u Dvojci kada smo izborili prvo finale s našim futsal klubom. Sutra nas u Dvojci očekuje majstorica kako bi izborili novo polufinale i nekoliko naših novih spektakularnih dvoranskih navijačkih izdanja na putu do obrane naslova prvaka. Ponesimo našu ekipu i ovog puta do pobjede!

SVI U DVOJKU!''

Nema sumnje kako će dvorana biti odlično ispunjena, a vrlo vjerojatno i do posljednjeg mjesta. Torcidaši će pokušati isprati gorak okus u ustima koji im je u subotu ostavio Bruno Petković.