TORCIDA BAKLJADOM PREKINULA UTAKMICU U PULI: / S tribine se orila samo jedna, za njih sveta pjesma

Slavila je Torcida Hajduka, a glavni sudac susreta Fran Jović iz Zagreba na kratko je prekinuo dvoboj

29.9.2019.
20:43
Screenshot: Arena Sport

Igrala se 74. minuta kad se na tribini s Hajdukovim navijačima sve užarilo. Na desetke baklji obasjale su tribinu, koja je u tom trenutku grmila:

"S Istoka, i Zapada i Sjevera, ori se pisma najsvetija..."

ISTRA 1961.: HAJDUK 1:1; /

Hladan tuš za Splićane u drugom dijelu, nevjerojatan finiš dvoboja u Puli; Umalo se i potukli na terenu

Slavila je Torcida Hajduka, a glavni sudac susreta Fran Jović iz Zagreba na kratko je prekinuo dvoboj. Dim na stadionu u potpunosti je ovladao onim prostorom ispred tribine gostujućih navijača, sudac je odlučio prekinuti susret dok se ne steknu uvjeti za igru što se i dogodilo nakon 2-3 minute.

Nakon što je ponovno označen nastavak utakmice, dim je još uvijek bio prisutan iza gola Čondrića. Inače, Torcida je u dobrom broju doputovala u Pulu i navijala čitavu utakmicu, te bila 12. igrač svoje momčadi.

Za spomenuti je i da su Istra 1961. i Hajduka odigrali 1:1.