TOPNICI U SVE BOLJOJ FORMI: / Pogledajte briljantnu fintu i gol Arsenalove zvijezde

Nogometaši Arsenala u prijateljskoj su utakmici u kalifornijskom Carsonu pobijedili meksičku Guadalajaru s 3-1, potvrdivši da su sve boljoj formi uoči početka nove sezone.

1.8.2016.
10:50
Screenshot

Poveli su Topnici pogotkom stopera Roba Holdinga u 34. minuti, a prednost je poveća Alex Oxlade-Chamberlain fantastičnim pogotkom u 50. minuti. Povremeni engleski reprezentativac se lijepo probio po desnoj strani, potom se briljantnom fintom riješio jednog čuvara i pogodio dalji kut suparničkog gola.

Još dvije prijateljske

Samo šest minuta kasnije Chuba Akpom, koji je u igru ušao umjesto ovoljetnog pojačanja Granita Xhake, iz blizine je zabio i treći gol za Arsenal, a konačnih je 3-1 je u 74. minuti postavio Angel Zaldivar s bijele točke.

Arsenalu su do početka Premier lige preostale još dvije prijateljske utakmice: 5. kolovoza protiv norveškog Vikinga i dva dana kasnije protiv ligaškog rivala Manchester Cityja.