OVOME SE NIJE NADAO / Tomić nakon debakla Rijeke: 'Sramota. Razočaran sam i bez komentara. Mogu se samo ispričati'

Rijeka je ovim porazom propustila priliku barem na dva sata zasjesti na čelo ljestvice, ostala je treća sa 52 boda

13.3.2022.
18:48
Nel Pavletic/PIXSELL

Nogometaši Hrvatskog dragovoljca u 27. su kolu Prve HNL priredili veliko iznenađenje svladavši u Kranjčevićevoj ulici Rijeku s 2:1.

Junak pobjede posljednjeg sastava lige bio je Karlo Perić, koji je postigao svoja prva dva prvoligaška pogotka u 24. i 50. minuti, dok je Prince Ampem u 74. minuti uspio tek ublažiti neočekivani poraz Rijeke.

PROPUSTILI ZASJESTI NA VRH /

Rijeka kiksala kod fenjeraša i pretrpjela veliki udarac u utrci za titulu, Perić heroj senzacionalne pobjede Dragovoljca

'Sramota...'

Trener Rijeke, Goran Tomić nakon utakmice bio je bijesan.

''Sramota, nemam više ništa za reći. Nakon četiri dana odmora, upozoravanja i svega da se na ovakav način predstavimo. A znamo da nam bodovi trebaju u borbi za titulu. Stvarno sam bez komentara. Razočaran sam. Sramota, ništa drugo'', rekao je trener Tomić pa dodao:

''Ovo nema smisla analizirati. Neshvatljivo je da momčad koja pretendira za vrh odigra ovako. Mogu se samo ispričati.''

Riječani propustili veliku priliku

Rijeka je ovim porazom propustila priliku barem na dva sata zasjesti na čelo ljestvice, ostala je treća sa 52 boda, dva manje od vodećeg Dinama, a jednim manje od drugog Osijeka koji od 17.05 sati igra protiv Gorice. Hrvatski dragovoljac je, pak, i dalje uvjerljivo posljednji sa 13 bodova, 11 manje od devete Istre 1961.