TEŽAK UDARAC ZA REAL I ZIDANEA: / Dvojica ključnih igrača propuštaju konačni obračun s Bayernom

Real je ostao bez dvije važne karike.

26.4.2018.
19:19
AFP, JAVIER SORIANO

Nakon što je potvrđeno da je Bayern za uzvratni susret polufinala Lige prvaka sigurno ostao bez Jeromea Boatenga, iz Španjolske je stigla vijest da bi i Zinedine Zidane mogao braniti prednost od 2:1 iz Allianz Arene bez Isca i Danija Carvajala.

Veznjak je u srijedu započeo susret od prve minute, ali je trajao samo poluvrijeme. Poslije utakmice rekao je da je najvjerojatnije iščašio rame. Isco će u petak obaviti pretrage, međutim As navodi su trenutno male šanse da će nastupiti sljedećeg utorka.

Poznato je da Francuz nije sklon riskirati s igračima koji nisu na 100 posto pa je dosta izgledno da će Isco sljedeću priliku u Ligi prvaka dobiti tek u Kijevu 26. svibnja ne napravili li Bayern perokret.

Veliki će to biti udarac za Zidane jer je već ostao bez Danija Carvajala, kojem je stradala zadnja loža te ga neće biti dva do tri tjedna.