TEŽAK UDARAC ZA KLOPPA: / Tjedan dana nakon što su sredili Arsenal, Lovren i društvo pali protiv autsajdera

Samo tjedan dana nakon što su u velikom derbiju na startu nove sezone Premier lige kao gosti pobijedili Arsenal s 4-3, nogometaši Liverpoola su doživjeli 'hladan tuš'.

20.8.2016.
18:17
AFP, JON SUPER

Drugo kolo im je nosilo gostovanje kod naizgled lakšeg suparnika Burnleyja, novog člana elitnog razreda, ali Redsi se kući vraćaju praznih ruku. Burnley je slavio s 2-0 i zadao velike brige Liverpoolovom menadžeru Jürgenu Kloppu.

PEPOVE TRUPE MELJU I DALJE: /

Manchester City pomeo Stoke, slijedi okršaj Guardiole i Bilića!

Pobjede Tottenhama i Evertona

Imali su gosti, za koje je cijelu utakmicu odigrao naš Dejan Lovren, čak 69 posto posjeda lopte, stvorili daleko više prilika, ali tri boda je osvojio Burnley. Domaći su poveli već u drugoj minuti kada je zabio Sam Vokes, a na 2-0 je u 37. minuti povećao Andre Gray. Ovom 25-godišnjaku to je prvi premierligaški gol u karijeri, a još prije samo četiri godine igrao je u sedmoj ligi.

Chelsea i Antonio Conte izbjegli su sudbinu Liverpoola iako su do 80. minute bili u zaostatku na gostovanju kod Watforda. Domaći su poveli u 55. minuti kada je strijelac bio Etienne Capoue, ali Chelsea je do kraja preokrenuo i pobijedio s 2-1. U 80. minuti je prvi gol u Premier ligi postigao Michy Batshuayi, a sedam minuta kasnije je strijelacd za pobjedu bio Diego Costa.

Victor Wanyama je u 83. minuti zabio za Tottenham i donio mu domaću pobjedu (1-0) protiv Crystal Palacea, a Everton je preokretom došao do tri boda u gostima kod West Bromwicha. Domaći su u prednost došli u devetoj minuti pogotkom Garetha McAuleyja, a pobjedu su Evertonu svojim golovima osigurali Kevin Mirallas u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena i Gareth Barry u 60. minuti.